Skip links
444 96 06

Bizi Arayın

info@protrans.com.tr

Hemen iletişime geçin

Kurumsal

Sektördeki 30+ yıllık tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Güven ve deneyim1990'dan beri.

Evden eve eşya taşıma sektöründe çalışmaya başladığımız doksanlı yıllardan bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler bizi müşteri odaklı çözümler üretmeye teşvik etti.
Geride bıraktığımız 20 yılı aşkın sürenin her bir günü şirketimize ayrı ayrı değerler kattı. Protrans Uluslararası Taşımacılık olarak; başarı odaklı, kaliteli hizmetten başka bir alternatif düşünmeden, çevreye ve insana saygılı hizmeti ilke edindik. Güven estetik ve fonksiyonelliği birleştirerek müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırmak için çalışıyoruz. Sizlerin memnuniyetini sağlamak Protrans ailesinin öncelikli hedefi ve gerçekleştirmek için azimle,  disipliniyle çalışmaya devam ediyoruz.

ISO 9001
IAM Üyelik Belgesi

Hızlı fiyat teklifi almak için bize hemen bir mesaj gönderebilir veya bizi hemen arayabilirsiniz.

ReferanslarımızBize Güvenenler

ÜyeliklerimizGüven ve Profesyonellik

DeğerlerimizHer Zaman Sizin İçin Daha İyisi...

Dürüstlük ve Güven

Yaptığımız işe, birlikte çalıştığımız ekimize ve hizmet sunduğumuz müşterilerimize karşı olan dürüstlüğümüz organizasyon yapımızın temel unsurudur. Dünya çapında güven sağlamış güçlü acente ağımızla hareket etmenin sağladığı faydaya inanıyoruz.

İnsana Saygı

Yönetim ve hizmet anlayışımızın temelini insana saygı oluşturur. İletişimde şeffaf ve duyarlı davranırız. Her zaman değer verir ve can kulağıyla dinleriz. Açık fikirlilik, doğru iletişim ve saygı işimizden ayrı düşünülemez.

Mükemmellik ve Kalite

Özelleştirilmiş üst düzey hizmetlerimizde mükemmellik ve sürekli iyileştirmenin müşterilerimizin işlerine değer kattığına inanıyoruz. Süreç analizi, optimizasyon ve müşteri deneyimlerini baz alarak kaliteli hizmet anlayışımızı geliştiriyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Çevreye, doğaya ve insana değer veren bir yaklaşımla hizmet sağlarız. Topluma ve çevremize karşı olan sorumluluğumuzun farkındayız. Daha iyi bir gelecek için daima katkı sunmaya çalışırız.

Müşteri Odaklı Olma

Lojistik, depolama ve ürün tedarikinde hizmet verdiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak, müşterilerimiz için değer sağlamak ve onların taleplerine kaliteli ve hızlı cevap vermek önceliğimizdir.

Etik Çalışma

Faaliyet gösterdiğimiz her ülkenin yasalarına istisnasız uyarız. Etik kurallara, dürüstlük ilkelerine ve kültürel değerlere saygı gösteririz. Her zaman toplumumuza, insanımıza ve müşterimize karşı sorumlu davranırız.

Misyonumuz

Kara, deniz ve havayolu taşıma yöntemlerini kullanarak müşterilerimizin eşyalarını en güzel ve uygun şekilde istedikleri yere taşımak. Profesyonel ve tecrübeli bir firma olarak işini hızlı ve hassas bir şekilde yaparken stres ve endişeden uzak olarak taşınma işlerini yerine getirmek. Taşınma işlerinde müşterilerimiz için huzurun ve güvenin adresi olmak. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak sorunlara çözüm odaklı yaklaşmak ve mutlu müşteriler oluşturmak. Rekabetçi fiyatlarla kaliteli hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Faaliyetlerimizi, ulusal ve evrensel ticari etik kurallara uygun şekilde yerine getirmek. Bunu yaparken teknolojiye, kaliteye ve güvenli hizmet prensiplerine uygun çalışmak. Uluslararası evden eve eşya taşıma sektöründe öncü bir firma olmak ve bu sayede en geniş müşteri portföyüne ulaşmak.

Hızlı fiyat teklifi almak için bize hemen bir mesaj gönderebilir veya bizi hemen arayabilirsiniz.

+
Turkish