Skip links
444 96 06

Bizi Arayın

info@protrans.com.tr

Hemen iletişime geçin

Uluslararası Araç Taşımacılığı

Sektördeki 35 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına güvenilir ve hızlı çözümler üretiyoruz.

Hemen Teklif Alın

Bizi Arayın

444 96 06

Uluslararası Motor, Otomobil ve Tekne Taşımacılığı

Her zaman en hızlı ve entegre çözümle müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. 

Uluslararası anlaşmalar gereği sizlerin kullanmakta olduğu otomobil, motor ve/veya tekneleri gerekli şartlar sağlandığında vergisiz olarak gidilen ülkeye geçici veya kalıcı olarak gerekli özel aparatlar kullanılarak profesyonel ve güvenli bir şekilde taşımacılığı sağlanır.

1- Geçici Olarak Taşıma: Yurt dışında yerleşiklik durumu devam edip Türkiye’de geçici olarak ikamet edecek kişiler araçlarını geçici olarak getirebilir.

2- Kalıcı Olarak Taşıma: Yurt dışı görevinden dönen kamu personeli veya ikametini yurt dışından Türkiye’ye taşımak sureti ile sahip olunan araç TC’ye kayıt ettirilerek kesin kayıt, muayene ve işlemler gerçekleştirilerek Türk trafik sistemine kalıcı kaydı yapılır.


Uluslararası motor, otomobil ve tekne taşımacılığı, kişilerin araçlarını belirli şartları sağlayan farklı ülkeler arasında taşınması için özel olarak tasarlanmış bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet, bireysel sizlerin veya ticari işletmelerin araçlarını uluslararası pazarlara taşıma ihtiyacını karşılar. Protrans Lojistik olarak, geniş taşıma ağı ve deneyimli ekiplerimizle uluslararası araç taşımacılığı konusunda çözümler sunuyoruz. Araçlarınızın güvenle ve zamanında hedeflerine ulaştırmak için en uygun taşıma yöntemlerini seçiyoruz ve taşıma sürecinin her adımını dikkatle yönetiyoruz.

Uluslararası Motor, Otomobil ve Tekne Taşımacılığı Süreci:

+
TR