Skip links
444 96 06

Bizi Arayın

info@protrans.com.tr

Hemen iletişime geçin

Karayolu Taşımacılığı

Get a Free Quote

Toll Free Call Center:

+48 4348 80 32

Research and Development

Through a unique combination of engineering, construction and design disciplines and expertise.

Business Analytics

Data Analysis

Take advantage of the experiential-learning opportunities built into many programs. You can work inlabs on and off campus or even spend semesters overseas. One Construction employs over 3 000employees, the majority of whom are based on project sites.

We embrace holistic development and support for employees with the aim of being a first-choiceemployer within our sectors. Through a unique combination of engineering, construction and designdisciplines and expertise.

Plan Benefits

Questions? You’re covered.

Guaranteed by the trusted aviation services

We embrace holistic development and support for employees with the aim of being a first-choice employer
within our sectors. Through a unique combination of engineering, construction and design disciplines and
expertise.

Leave a comment

Kara Yolu Taşımacılığı

Hemen Teklif Alın

Bizi Arayın

444 96 06

Kara Yolu Taşımacılığı

Her zaman en hızlı ve entegre çözümle müşterilerimize destek olmaya devam ediyoruz. 

Kara Yolu Taşımacılığında Güvenli ve Esnek Çözümler

Protrans Profesyonel Lojistik olarak bizler, kara yolu taşımacılığında sizlere güvenli ve esnek çözümler sunuyoruz. Kara yolu taşımacılığı, lojistik süreçlerde en yaygın ve güvenilir bir yol olarak işletmeler için ideal bir seçenektir. Protrans Profesyonel Lojistik olarak, geniş, genç filomuz ve tecrübeli sürücüleri sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Üyesi olduğumuz Iam, Movers, FEDEMAC gibi organizasyonlar ve teknolojiyle desteklenen izleme sistemlerimiz sayesinde güçlü bir lojistik ağa sahibiz. Bu avantajlarımızı kullanarak eşyalarınızın zamanında ve güvenli bir şekilde hedeflenen adreslerine ulaştırıyoruz. Esneklik, pro-aktif yaklaşım ve kesintisiz iletişimle, sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Tanışma, Talep Toplaması Ve Keşif Randevusu Oluşturulması Keşif Keşif yapılacak adresine göre yüz yüze veya dijital ortamda gerçekleştirilir. Gerekli Gümrük Evraklarının Bildirilmesi Kara yolu taşıma ve gümrük işlemleri için gerekli evrakların tarafınıza bildirilmesi. Planlama ve Eşya Toplama: Kara yolu taşımacılığı süreci, taşınacak eşyanın türüne, hacmine ve teslimat adresine bağlı olarak planlama ve eşya toplama aşamasıyla başlar. Protrans Lojistik, planlama ve eşya toplama aşamasında eşyalarınızın belirlenen adresten alır ve güvenli bir şekilde taşımak üzere hazırlar. İletilen gümrük evraklarının toplanması Çıkış gümrük işlemleri Taşıma: Yurtdışına çıkış için özenle hazırlanmış eşyalarınızı, Protrans Lojistik'in geniş filosuna sahip araçlarla hedef konuma taşınır. Güvenli ve hızlı bir şekilde hareket eden tecrübeli sürücülerimiz, eşyalarınızın önceden kararlaştırılan tarihte ulaşım için harekete geçilir. Varış Gümrük İşlemleri: Kara yolu taşımacılığı sırasında, uluslararası taşımalarda gümrük işlemleri gerekir. Gerekli belgeler düzenlenir ve gümrük işlemlerini tamamlanır. Teslimat: Son olarak, Protrans Lojistik, eşyalarınızın belirlenen adrese güvenli bir şekilde teslim eder. Anlaşılan adrese teslimat yapıldıktan sonra, taşıma süreci tamamlanmış olur.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kara Yolu Taşımacılığında Taşınması Yasaklı Ürünler

Kara Yolu Taşımacılığı Süreci:

+
TR